Categories
Events

Karma Joogapäev

Toimub esimene karma joogapäev Tsirgumäe Toidusalus. 
Lõikame õunapuid ning teeme saadud okstest uue permapeenra. Kuna igal kevadel oleme korraldanud selle õppepäevana siis nüüd teeme seda natukene teises formaadis. 
Karma jooga tähendab puhastumist läbi füüsilise töö. Tihtilugu tehakse midagi selleks, et saada tegevusest mingi konkreetne tulemus ja kasum. Seekordne päev saab olema selleks, et midagi lihtsalt teha ja tunda selle tegemisest rõõmu. Me ei keskendu sellele, mida kuidas teha vaid kuidas tegevust nautida ja olla ühes looduse, iseenda ning teistega. Igal kevadel tunduvad aiategevused lõputu nimekirjana ja tundub nagu jookseks ajaga võidu ning keskendume tulevikule aga unustame olla hetkes kuni silmapilgselt saab kevadest sügis. Seekord alustame kevadet teistmoodi. Ehk võtame mõistuses aja maha samal ajal kui keha tegutseb. Karma joogast on pikemalt juttu ka Bhagavad Gita raamatus. 
Meie poolt kosutav taimne lõunasöök ja õhtul saun ning kui huvilisi teeme püstkojas lõket ja mängime trumme.
Ajakava on muutumises vastavalt osavõtjatele. Kui tunneme,et kõht tühi siis sööme. Kui enam ei jõua ja on soov lihtsalt olla siis ka see on ok. Ja kui saame puud lõigatud ja peenra valmis ning jaksu veel on siis joogatame aias edasi.
Tsirgumäe Toidusalus hakkavad toimuma erinevad Karma jooga päevad ning kui keegi soovib saab tulla igal ajal harjutama Karma Joogat.Ajakava:10.00 koguneme ja hakkame kohe joogatama
14.00 lõunasöök
15.00 joogatame veel
19.00 saunKohtume juba kõigiga Karma Jooga päeval Tsirgumäe Toidusalus 🙂
Osalustasu võib annetada vabal valikul toidusalu arvele.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *